2018 Yılının En Çok Satan Tesettür Tunik Modelleri

2018 Yılının En Çok Satan Tesettür Tunik Modelleri

13 Eylül 2018

Tesettür tunik modelleri hem rahatlığı ile hem de güzelliği ve şıklığı ile 2018 yılında çok fazla satış göstermiştir. 2019 yılında da tesettür tunik modellerinin çok satılacağı beklenmektedir. Mağazalarda birçok tesettür tunik modeli bulunmaktadır. Bunlar ile harika kombinler yapabilirsiniz. Dantelli tunikler, volan kollu tunikler, inci detaylı tunikler, önü kısa arkası uzun ve belden oturtmalı tunikler, yazı veya resim baskılı tunikler, kapüşonlu spor tarzında tunikler gibi birbirinden güzel çeşitleri bulunmaktadır.

 

 Tesettür Tunik ve Etek ile İkili Takım Kombinleri

 

            Tesettür tunik ile eteğin uyumu ve zarif görüntüsü bayanların çok ilgisini çekmeye başlamıştır. Çok bol ya da çok sıkı olmaması ile beraber bele hafif oturan tesettür tunik modeli daha ince ve daha güzel göstermektedir. Önü hafif kısa arkası daha uzun olan bu modellerin altına çok bol olmayan aynı zamanda çok sıkı da olmayan uzun etekler tercih edilmektedir. Bu kombinleri her yerde gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Çünkü her ortama uyabilecek kıyafetlerdir. Tabi ki bu kombinleri daha değişik hale de getirebilirsiniz.

 

            Gittiğiniz ortama göre daha şık veya daha sade gösterebilirsiniz. Daha şık göstermek istiyorsanız, öncelikle rengini daha doğru seçmeniz gerekiyor. Kırmızı veya hardal tonları seçerseniz daha güzel olacaktır. Hardal rengi kombin için beyaz veya haki tonlarında bir eşarp ve kahverengi tonlarında hafif ağır bir makyaj tercih etmeniz harika olacaktır. Daha sade görünmek istiyorsanız, kombini kahve tonlarında veya tozpembe tonlarında seçmeniz uygun olabilir. Bunları, siyah bir eşarp ve hafif pembe tonlarda makyaj ile birleştirdiğiniz takdirde istediğiniz gibi hem daha sade hem de oldukça zarif bir görüntüye sahip olacaksınız.

 

 Dantelli Tesettür Tunik ile Yapabileceğiniz Kombinler

 

            Bu tarz tunikleri daha özel günlerde tercih etmelisiniz. Çünkü dantel bir kıyafeti daha ağır gösteren bir detaydır. Bunun için, özel günlerde, seçtiğiniz renge göre, güzel bir eşarp ve makyaj ile kombin edebilirsiniz. Dantelli tesettür tunik için bordo tonları gayet güzel durmaktadır. Eşarp olarak tozpembe tonları ve makyaj olarak ise mor tonlarından bir makyaj ile güzel bir bütünlük elde edersiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.