2018 Yılında Tercih Edilebilecek Olan Tesettür Tunik Modelleri

2018 Yılında Tercih Edilebilecek Olan Tesettür Tunik Modelleri

29 Kasım 2018

             Tesettür giyim tunik modellerinde bu yıl kullanılan canlı renkleri ve desenleri tüm kadınlar gibi siz de beğeneceksiniz. Her zaman hoş tasarım ürünü olan ve oldukça da şık ayrıntılara sahip tesettür tunik modellerinin tek ve birkaç rengin birlikte kullanıldığı modeller, kombinasyonlardaki alternatiflerinizi doğal olarak çoğaltıyor. Tesettür tunik modellerini tamamlayacağınız alt giyim kategorileri için de online satış yapan siteler yoluyla ayrı ayrı ya da takım halinde modellerin incelemesini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Tercih edilen kıyafetleri canlı renkler ile birlikte kullanmanın bir diğer avantajı da alt giysi kategorisinde ya da aksesuar kategorisinde kullanılabilecek ürünleri, koyu veya açık tonlarda seçmeniz dâhilinde kombinasyonlarda çok kolay uyum yakalayabilmenizdir.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Renk ve Süsleme

 

             Tesettür tunik giysi modellerinde süsleme yapılırken ise renklerin önemi burada devreye giriyor. Diyelim ki, önü nakışlı olan tesettür tunik modelleri arasından tercih yapmak istiyorsunuz. Bunun için sadece tek renk üzerine işlenen nakışları farklı renklerde ya da hâkim rengin farklı tonlarında da detay kazandırabilirsiniz. Siz dilerseniz kombinasyonunuzu kıyafetinizin en temel rengine veya desen rengine rahatlıkla uydurabilirsiniz. Sade ya da desenli tesettür tunik kıyafet modellerinde kullanılan süslemeler renk ayrıntısı açısından oldukça önemlidir. Taşlı, paletli, dantel ya da güpür ile tasarlanan tüm tesettür tunik modelleri hazırlanırken, renkler özellikle hesaba katılarak hazırlanmaktadır.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Farklı Süsleme Örnekleri

 

            Tesettür tunik giysi modellerinde göze çarpan bir diğer süs detayları da düğme, çıt çıt ve farklı birleşme detaylarına sahip olan modellerdir. Bu modellerde düğme ya da fermuarlar, yaka ile kol birleştirmelerinde işlevsel bir şekilde ya da herhangi bir fonksiyonu da olmadan süs aparatı olarak değerlendirilmektedir.

 

            Tunik giysi modellerinde kullanılan tül ile şifonlar tasarımcılar tarafından, kumaşın bünyesinde ya da sonradan ekleme yapılarak çok başarılı bir şekilde kullanılabilir. Bu kumaşlar oldukça hassas, yumuşak, canlı renkli ve süslenmeye de oldukça elverişlidir. Yırtmaçlı, düz, kiloş ya da oval tasarımlar ile detaylandırılan tesettür tunik giysi örneklerinin sade ya da süslemeli olan pek çok örneğini online alışveriş kataloglarında rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede tasarımlar ve kombinler hakkında da detaylı fikir sahibi olma şansınız oluşur.

 
2018 yılında beğenileri üzerinde toplayan birbirinden şık tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.