2018 Yılı Tesettür Giyimde Genç Modası Nasıldır?

2018 Yılı Tesettür Giyimde Genç Modası Nasıldır?

08 Mart 2018

Muhafazakâr kesim tarafından tercih edilen tesettür giyim modelleri her yıl farklı model ve renkler ile karşınıza çıkmaktadır. Özellikle kapalı genç kesim giyimine son derece önem verir ve modayı yakından takip eder.

 

            Her yıl hem hareketliliği hem de sadeliği ile dikkat çeken tesettür giyim modelleri genç kesim için 2018 yılında da son derece hareketli olacak. Kapalı genç kızlara özel olarak hazırlanan tesettür giyim modelleri her kesime hitap edecek tarzda tasarlanmaktadır.

 

 Senenin En Trend Renkleri

 

            2018 yılı genç tesettür giyim kategorisinde renk cümbüşü yaratacak. 2018 yılının en trend rengi saks mavidir. Uzun tunik ve katlı etek modelleri ile kombin edilebilecek olan tesettür giyimler ile olduğunuzdan daha şık görüneceksiniz.

 

            Asimetrik tunik tesettür giyim modellerinde de saks maviye çok sık yer verilmiştir. Tunik modelleri hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır. 2018 yılında tesettür giyimde ceketler ön plana çıkacak.

 

            Gençler için çok etkili ceket modellerini bir araya getiren tesettür giyim modası ile sunulan ceketler bluz ve etek ile kombinlendiği zaman ortaya çıkan şıklık ile dilediğiniz ortama rahatlıkla girebilirsiniz. Her girdiğiniz ortamda da oldukça dikkat çekici olacaksınız. Ceket modellerinde de saks mavi rengi çok sık gözlerinize çarpacaktır.

 

 Renk Uyumları İle Dolu Bir 2018

 

            2018 yılında tek renk kombinler yerine birkaç rengi uyumlu bir şekilde bir araya getirmek moda olacaktır. Bebek mavisi renginde tunik ile saks mavisi bir pantolon en iyi kombinlerden biridir. Tunik modellerinden önü dantel teması gibi birçok farklı temaya yer verilir. Genç kızların modası olan tuniklerin hem önü hem de arkası asimetrik olarak tasarlanmaktadır.

 

            Renk uyumları ile ön plana çıkacak 2018 yılında tek parça olan elbiseler de dikkat çekicidir. Özel gecelerde ve davetlerde kullanılabilecek olan tek parça elbise modellerinde taş ve dantel ayrıntıları ön planda olacak. Tek parça elbiselerinizi uyumlu renklerde şal ya da eşarp ile kombinleyerek davetlerin en şık genç bayanı olabilirsiniz. 2018 yılının en şık bayanı olmak sizin elinizde. Modayı yakından takip ederek en uyumlu kombinleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.