2018 Yılı Kış Mevsiminde Popüler Tunik Modelleri

2018 Yılı Kış Mevsiminde Popüler Tunik Modelleri

17 Temmuz 2018

Tunik, hem yaz hem de kış mevsiminde en çok tercih edilen bayan kıyafetlerin başında gelmektedir. Tuniğin bu denli sevilmesinin sebepleri arasında rahat olması ile birlikte şık duruşu vardır. Tunik severler için her yıl modacılar özen ile çalışarak çeşitli modeller çıkarmaktadır. Peki modacıların üzerinde titizlik ile çalıştığı ve bayanların severek giydiği tesettür tunik de bu kış hangi modeller bizleri bekliyor? Bu sorunun cevabına geçmeden önce bu kış sezonunda ağırlıklı olarak triko kumaşın kullanıldığını belirtmek isteriz. Triko kumaştan üretilen tunik modelleri aşağıdaki gibidir:

 

 1- Önden Kısa Arkası Uzun Tunik Modeli: Bu tunik modeli bir kaç senedir trend olarak modacılar tarafından tercih edilmektedir. Her yıl farklı kumaşlardan rafları süsleyen önü kısa arkası uzun tunik modeli bu yıl triko kumaştan ve yakası V şeklinde vitrinleri süslemiştir. Tek rengin kullanıldığı ve canlı farklı renklerin kullanıldığı şık bir modeldir.

 

 2- Üç Rengin Kullanıldığı Stil Tunik Modeli: Farklı bir model arayan kişiler için üç farklı rengin bir arada bulunduğu bu şık tunik ideal olacaktır. Yine triko kumaş kullanılarak üretilen bu örme şeklinde tunik hem şık durmakta hem de kışın sert ve soğuk geçen havasında sizi ısıtmaktadır. Yaka kısmı boğazlı olarak düşünülen bu tesettür tunik modeli boğazlı kazak giymeyi seven kişiler için kış aylarında vazgeçilmez ideal bir kıyafet olacaktır.

 

 3- Püsküllü ve Boğazlı Tunik Modeli: Yine kış aylarının favori kıyafetlerinden biri olması beklenen bu tesettür tunik modeli triko kumaş kullanılarak üretilmiştir ve yaka kısmı boğazlı olarak tasarlanmıştır. Tunik boyu dize kadar uzanır iken; tunik bitimine eklenen püsküller tunikte farklı ve hoş durmaktadır.

 

 4- Boğazlı ve Salaş Tunik Modeli: Daha cool görünmek isteyen veya biraz kilolu olan bayanlar için ideal tunik modeli bol ve geniş duran yapısı ile dikkat çeken salaş tunik modeli olacaktır. Bu tunik modelinin de yaka kısmı boğazlı olacaktır. Ayrıca bu tunik modeli diğer tuniklere göre daha uzun elbise gibi durmaktadır. Dilerseniz model ve seçeneklerimize www.tesetturpazari.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.