2018 Yeni Sezonda Ön Plana Çıkan Tesettür Tunik Modelleri

2018 Yeni Sezonda Ön Plana Çıkan Tesettür Tunik Modelleri

05 Aralık 2018

             Hazır bir kombin parçası olarak kullanılan tesettür tunik modelleri her yaş ve her bedene sahip tesettürlü kadınlar için geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulmaktadır. 2018 yeni sezon tesettür tunik modellerinde yer verilen küçük detaylar tuniğe şık bir görünüm kazandırmaktadır. Daha çok pantolonlar ile kombinlenen tesettür tunik modellerinde gül kurusu, kiremit, haki, indigo ve mor renkleri daha çok ön planda tutulmuştur. Farklı renkler ile uyumlu hale getirilen ekose tunik modelleri ve etek ucu kısımlarında kullanılan fırfır detayları ile 2018 yeni sezon tesettür tuniklerde en çok beğenilen modeller arasında yerini almaktadır.

 

 Sade Renkli Tunikler Siyah Renk Aksesuarlar İle Harika Uyum Sağlamaktadır

 

            Dizlere kadar uzanan sade tesettür tunik modelleri siyah renk şal, ayakkabı ve çanta aksesuarları ile tamamlanarak çok şık bir görünüm elde edilmektedir. 2018 yeni sezon tesettür tunik modellerinde genç tesettürlü kadınlar için çok şık tesettür triko tunik modelleri de bulunmaktadır. Çalışan tesettürlü kadınlar için özellikle ayak bileklerine kadar uzanan ve elbise havası oluşturan triko tunik yeni modellerde bel kısımlarında kalın ve ya ince deri kemer detayları kullanılarak hem şık hem de modern bir görüntü oluşturmaktadır. Şifon kumaşlı tesettür tuniklerde asimetrik kesimler ve düğmeli tasarımları ile günlük hayatta hoş bir kombin oluşturma imkanı sağlar. Renkli tesettür tunik modelleri siyah ve ya krem pantolonlar ile kombin edilebilir. 2018 yeni sezonda sade renkli tesettür tuniklerde püskül detayları kullanılmıştır. Özellikle genç kesim tesettürlü kadınlar için siyah, bordo ve kiremit renklere sahip asimetrik kesim tunikler çok fazla talep görmektedir.

 

 Ekose Ve Fırfır Detaylı Modeller Oldukça İddialı

 

            Yeni sezon tesettür giyimde ekoseli modeller her giyim parçasında karşımıza çıkmaktadır. Tesettür tuniğin ön kısmı kısa arka kısmı uzun modellerin yanı sıra fırfır detayları kullanılan ekoseli modeller 2018 yeni sezonun en iddialı tesettür tunik modelleri arasında bulunmaktadır. Gömlek tarzında diz kısımlarına kadar inen belden kemerli ve ya yaka da kurdeleli modeller spor tarz tasarımları arasında yerini almaktadır. Çizgi desenli tesettür tunik modelleri özellikle günlük yaşamda çok şık durmaktadır.


2018 yılında en çok tercih edilen tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.