2018 Tuniklerinde En Trend Modeller

2018 Tuniklerinde En Trend Modeller

16 Temmuz 2018

Tesettürlü bayanlar için kıyafetleri içerisinde tunik, olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Bayanların tesettür tunik kıyafetini sevmesinin pek çok sebebi vardır. Bu sebepler arasında tuniğin özellikle son zamanlarda git gide şıklaşan modelleri ve şıklığın yanında rahatlığı bayanlara vermesi vardır. Peki he yıl yenilenen tuniklerin en trend modelleri bu yıl hangileridir? İşte bu sorunun cevabı:

 

 1- Uzun Önden Yırtmaçlı Tunik: Ayak bileklerine kadar uzanan boyu ve önden v şeklinde gelen yırtmacı ile dikkat çekmektedir. Arkadan bakıldığı zaman elbiseyi andıran bu tunik modeli önde bulunan yırtmacı ile elbiseyle tunik arası bir kıyafet olmaktadır.

 

 2- Cepli Pullu Tunik Modeli: Arkası dize kadar uzanan ön kısmı ise oval gelerek daha kısa duran sağ yan cebinde pullu şık bir cep bulunan bu tesettür tunik modeli bu yılın en trend tunikleri arasında yerini alacaktır. Bu tunik modeli ile bayanlar hem şık hem de zarif görünecektir.

 

 3- Yakası Püsküllü Kolları Pileli Tunik Modeli: Yukarıda anlatılan tunik modellerinin yakası oval şeklinde gelmekteydi bu tunik modeli ise oval büzgülü gelerek yakasından sarkan püskül ile farklı bir tarz yaratmaktadır. Kolları pileli gelen ve bilekte biten lastik ile bayanların şıklığına şıklık katan bir model olacaktır.

 

 4- Kolu Püsküllü Tunik Modeli: Kol bitiminde şık püskül olan diz üstüne gelen bu tesettür tunik modeline eklenen kolye ile çok zarif durmaktadır. Yakasının sade olması kolye ile kapatılarak şık bir görüntü oluşmaktadır.

 

 5- Şifon Detaylı Tunik Modeli: Daha uzun tunik giymekten hoşlanan bayanlar için bu model ideal olacaktır. Arkası dizin biraz daha aşağısına uzanan ön kısmı oval şekilde dize kadar kısalan kumaş kullanılarak tasarlanan bu tunik modeli oldukça şık durmaktadır. Tunik boy bitimi ve kol bitiminde bulunan ince şifon kumaş ise tuniği daha zarif hale getirmektedir.

 

 6- Püsküllü Nakışlı Tunik Modeli: Farklı tarz tunik arayanlar için nakış modeli ideal olacaktır. Yakasında bulunan nakış ve yine yakasından sarkan püskül ile oldukça havalı duran bu tunik modeline kol bileklerindeki lastik kesimi tamamlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.