2018 Tesettür Tunik Modellerini Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

2018 Tesettür Tunik Modellerini Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

05 Kasım 2018

 Tunik tüm zamanlar için kombin yapması kolay olan tek parça bir giysi türü olmaktadır. Tek bir pantolon veya etek ile bile kolayca kombinleyerek şıklık kazanmanızı mümkün kılar. 2018 senesi tesettür tunik modelleri kadınlarda biraz daha sıra dışı tasarımlar kullanarak üretildi. Pardösü giymiş havası verilerek tasarlanan tesettür tunikler çokça sevilerek modada kalıcı oldu.

 

 Bununla birlikte gömlek tunikler yaz mevsimi ve bahar sezonunda sıklıkla vitrinlerde göz çarpan giyim parçaları oldu. Kadınlar için kolay kombin yapmayı sağlayan tercih edilebilecekleri en doğru tunik modelleri gömlek tunikler ve pardösü uzunluğu olan diz kapağına kadar uzanan modeller olmaktadır. Bunları ayrıca şal ve başörtü ile kombinlenmesi ve kendinden kemerli yapılarıyla da kombinlemeyi kolaylaştıran, şıklık kazandıran doğru tercihler oluyor.

 

 Tesettür Tunikte Moda Olan Renkler

 

 Geçtiğimiz senelerde raflardaki sadeliğin yerini 2018 yılında renkli ve hareketli kumaşlar aldı. Göz alan tunik modelleri arasında kot renkli şık gömlek tunikler ve gömlek havası ile kareli modellerin birleştiği tunikler yer alıyor. Bunun yanında koyu renge sahip kıyafetleri tercih eden kadınlar için vizon renklere sahip olarak tasarlanan kemer detayı ve yine diz altına uzanan pardösü havası katan tunikler de çok moda. Tunik rengi hareketli ise sade bir etek veya pantolonla kombinleyerek gününüzü kurtarabilmeniz mümkün. Sade renge sahip olan tunik seçimleri yapan kadınlar ise diledikleri renkte kemer ve ya uzun renkli kolyelerle tuniği kombinleyerek farklı bir hava oluşturabilir.

 

 Tesettür Tunik Kombinleme

 

 Tuniklerin tek parça olması onları farklı parçalarla kombinlemeyi kolaylaştırırken, bunu yapan kadınlar daha çok içinde bulundukları mevsim şartlarına göre hareket ederler. Yaz mevsiminde gömlek tunik veya hareketli renkli bir tunik tercihi yapan kadınlar beyaz pantolon ya da etek şıklığı yarışına girebilirler. Bu sene tesettür tunik modelleri daha çok beyaz pantolon veya eteklerle kombinlenilerek yaz mevsimine damgayı vurmuştu. Kış mevsiminde ise aynı şıklığı siyah pantolon ya da etekler kullanarak sağlamak mümkün.

 

 Bot ve çizme ile kombini tamamlamak yeterli olmaktadır. Pardösü ve tunik kış mevsiminde de birleştirilebilir. Sade tunik modellerinde kadınlar uzun tunik kolyeleri ya da bellerinde bir kemer detayı ile şıklık kazanabilirler. Burada en çok dikkati, yine tunikler bütünleşen şal veya başörtüsü renklerine vermek te doğru olacaktır.


2018 yılında dikkat çeken tesettür tunik modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.