2018 Tesettür Tunik Modelleri

2018 Tesettür Tunik Modelleri

27 Ekim 2018

 Tesettür giyim dünyasının olmazsa olmaz, vazgeçilmez olanı ve her kombinin en gözde parçalarından olan tesettür tunik 2018 yılında da göz doldurmaya devam ediyor. Binlerce çeşit model ile vitrinlerde yerini alan tesettür tunikler tesettürlü kadınlar tarafından çok sıkı bir şekilde takip ediliyor. En özel günler ve en özel gecelerden, en sıradan günlere varıncaya kadar çok geniş alanlarda kullanılabilen tesettür tunik modellerinde 2018 yılı yeni modellerle dolu bir şekilde kendini gösterdi.

Bahar Çiçekleri Açan Tunikler

 2018 yılında tesettür tunik modelleri bahar aylarından kopup gelmişçesine çiçekli ve rengarenk tasarımlardan oluşuyor. Geçtiğimiz senelerde ise tuniklerde karşımıza çıkan geometrik desenlerin rafa kalktığı ve bir kenara bırakıldığı bu yeni sezonda çiçekler, inciler ve danteller ile detaylandırılan cıvıl cıvıl bir tesettür tunik moda dünyası bizleri bekliyor. Yakalarda, etek uçlarında, kollarda ve göğüs üzerinde bulunan minik çiçek detayları ile kendinizi baharın tam ortasında gibi hissedebilirsiniz.

 Güpürlü Tunikler

 Hem şık hem zarif hem de ilgi çekici görünmek istiyorsanız bu yılın yeni seçeneklerinden olan güpürlerle bezenmiş bir tuniği mutlaka almalısınız. Geçtiğimiz yıldan beri yerini hiçbir şeye bırakmayan güpürlü tasarıma sahip farklı tunik modelleri ile göz dolduran seçenekler bulunuyor. Sadece yaka kısmında ve bileklerde değil etek uçlarında, kollarda ya da göğüs kısmında hazırlanmış güpürlü işlemelerin bulunduğu tunik modelleri ile özel günlerin en zarif kadını olabilirsiniz.

İncilerden Gelen Masumiyet

 Masum ve bir o kadar da şık bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan olarak inci detaylı tesettür tunik modelleri çok fazla beğeniliyor ki bu sene de birçok kadının gardırobuna girdi. En sade görünen tunikleri bile hareketlendiren inci detayları masum ve bir o kadar da şık görünüyor.

Asimetrik Kesimli Tunikler

 Elbiselerde görülen asimetrik kesimden sonra tuniklerde de asimetrik kesime sahip modeller öne plana çıkmaya başladı. Sadece birkaç farklı kesim tekniği ile sıradanlıktan uzaklaşan ve fark edilebilir olmanızı sağlayan bu tunikleri günlük hayatta çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Rahat, fazla süslü olmayan ve sıradanlıktan uzak bir şıklık veren asimetrik kesimli tesettür tunikleri farklı parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

 

2018 yılının en moda ve en şık tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.