2018 Tesettür Takım Şıklığı

2018 Tesettür Takım Şıklığı

08 Aralık 2018

Tesettür Takım Elbise Zerafeti

Son dönemlerde tesettür modasındaki takım tarzındaki kıyafetler daha fazla tercih edilmiştir. Farklı tasarımları ile takım modelleri; etek ceket, tunik pantolon, uzun ceketli takımlar ve pantolon ceketten oluşmaktadır. Resmi ve tarz görünmek isteyen tesettürlü kadınlar, tesettür takım modellerini tercih ederler. Modern ve şık takım modelleri eski takım modellerine kıyasla daha şık durmaktadır. Özel davetlerde ve gecelerde giyilen takım elbise modeli, tesettürlü kadının zerafetli ve klas gözükmesinde yardımcı olmaktadır. Desenli elbise takım modelleri de 2018 yılının en fazla dikkat çeken takım modelidir.

 

 Takım modellerinde şıklığı yakalamak isteyen tesettürlü kadınlar daha yoğun renkler tercih etmelidir. Elbise takım kıyafetinde düz renk seçiliyorsa kullanılacak olan şal veya eşarp daha canlı renklerden olmalıdır. Boyu uzun olan kadınlara takım elbise modelleri daha fazla yakışmaktadır. Takım elbise kıyafeti, eşarp ve çanta ile uyumlu olması gerekir. Sıcak yaz mevsimlerinde takım elbise kıyafetleri tercih edilebilir. Çeşitli renk ve modelleri ile takım elbise, şık olduğu kadar kadının içinde rahat olmasını sağlar.

 

 Klasik Takım Ferace Zerafeti

Else tipi olarak kullanılan takım ferace modelleri ile kombin oluşturmak daha kolaydır. Ferace kıyafetinin içine pantolon veya etekten oluşan takım modelleri giyilebilir. Hem kolay kombinlenen hem de rahat olan klasik takım ferace modellerinde açık renkler tercih edilmelidir. Takım ferace elbiselerini kullanacak tesettürlü kadın, ayakkabı olarak topuklu ayakkabı tercih etmelidir. Topuklu ayakkabılarla birlikte spor ayakkabılarla da kombinlenebilir. Mini eşarplar yerine takım ferace modelinde şal tercih etmek daha şık görüntü elde edilmesinde yardımcı olur.

 

 Birbirinden farklı takım ferace modelleri tesettür modasının gelişmesi ile artmıştır. Çizgili takım ferace modelleri kadınlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Desensiz ve daha sade olan takım ferace modelleri, tesettürlü kadınları karışıklıktan kurtarır. Sonbahar mevsiminde klasik takım ferace modellerini tercih etmek daha doğru olur. Siyah ve beyaz tonlarındaki takım feracelerle birlikte yeşil ve pudra rengindeki takım feracelerde oldukça fazla tercih edilir. Klasik takım ferace modelini giyecek olan tesettürlü kadın şıklığını kolye, küpe ve koyu renkli bir eşarp kullanarak tamamlayabilir.


Tesettür takımlar ile zerafeti yakalamak için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim adresindeki seçeneklere göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.