2018 Tesettür Elbise Modasında Hangi Modeller Ön Plana Çıkmaktadır?

2018 Tesettür Elbise Modasında Hangi Modeller Ön Plana Çıkmaktadır?

26 Kasım 2018

            Günlük hayatta rahat kullanım olanağı sunan tesettür elbise modelleri her sene yenilenerek farklı tasarımları ile mağazalardaki yerini alıyor. Moda tasarımcıları son yıllarda tesettür elbiseler konusunda zengin renk seçenekleri ve birçok farklı model ile elbiseleri tasarlıyor. Bu sebeple yeni sezon tesettür elbise modasında geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

 

 2018 Yılı Tesettür Elbise Modasında Kareli Ve Çizgili Modeller Ön Planda

 

            2018 yılının en gözde modelleri içerisinde kareli ve çizgili tesettür elbise modelleri kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Kareli ve çizgili elbise modellerinde bel kısmında kalın bir kemer detayı kullanılmaktadır. Kemer detayı elbiseye ayrı bir şıklık ve modern bir görüntü kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra kareli tesettür elbise modelleri de 2018 yılı modasında çok fazla ilgi görmektedir. Gri ve bordo gibi renklerden oluşturulan ekose elbiseler, kışlık kumaşlar ile üretilerek soğuk kış mevsiminde sıcak bir görünüm sunmak için hazırlanıyor. Kareli tesettür elbise modellerinin üzerinde düğme ve fırfır detayları elbiseye ayrı bir hareketlilik kazandırmaktadır. Ekose modelinde tasarlanan etekler ise bel kısmından aşağıya doğru genişleyen bir kesime sahip.

 

 Robalı Tesettür Elbiseler Şık Bir Görünüm Sağlıyor

 

            2018 yılı yeni sezonda tekrar moda olan robalı model tesettür elbiseler kışlık ve sonbahar mevsimine uygun kumaşlardan üretildiler. Göğüs kısmından tasarlanan robalar, etek uç kısımlarında bulunan fırfır ya da asimetrik kesim detayları ile tamamlanıyor. Bu tarz tesettür elbiselerde çoğunlukla yeşilin ve mavinin tonları kullanıldığını görüyoruz. Tesettürlü kadınların kişisel tercihine göre indigo mavisi, bebek mavisi ve saks mavisi gibi renkler 2018 yılı yeni sezon tesettür elbise modellerinde daha çok ön plana çıkmaktadır.

 

 Abiye Modellerde İncilerden Gelen Şıklık

 

            En fazla beğenilen tesettür elbise modellerinde abiyelerde kadınların gözlerini kamaştırıyor. Tesettür abiye elbiseler 2018 yılında inci şeklinde tasarlanan boncukların kullanımı ile tesettürlü kadınlara harika bir şıklığın anahtarını sunuyor. İnci detaylı abiyeleri incelediğimiz zaman çoğunlukla koyu renk kumaşların üzerinde kullanılan inci detaylarını görmekteyiz. Bu sayede tesettürlü kadınlar sade bir şıklık elde etmektedir. Tesettür abiyelerin modeline göre inci detayları etek uçlarında ya da üst kısımlarda kullanılmaktadır.

2018 yılının en seçkin elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.