2018 Sonbahar- Kış Tesettür Giyim Modası

2018 Sonbahar- Kış Tesettür Giyim Modası

18 Ekim 2018

            Tesettürlü kadınlar giyim konusunda artık daha çok çeşit ve model istediği için tesettür firmaları ve moda tasarımcılarının işbirliği ile tesettür modası gün geçtikçe daha da ilerlemekte. Geçmiş yıllarda tesettür giyimde moda akımı olmadığından dolayı tesettürlü kadınlar az çeşit tesettür giyim parçalarına hapsolduğundan dolayı hem kendi stillerini ortaya kullanıyorlardı hem de istediği şıklığı ve uyumu elde edemiyordu.

            Fakat günümüzde tesettürlü kadınlar da modayı yakından takip edip yeni sezon trendlerini tercih etmekte. 2018 yılı tesettür giyim modasında da binlerce yeni model tasarlanarak tesettürlü kadınların beğenisine sunuldu. Üçlü ve ikili kombinler özellikle kolay kombin yapılmasından dolayı en çok tercih edilen tesettür giyim kombinlerinin başında yerini almakta. Bunun dışında güpür detaylar ve çiçek desenlerde tesettürlü kadınlar tarafından fazlası ile tercih edilmekte.

 Birbirinden renkli 2018 Sonbahar-Kış sezonu ürünleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-giyim

 2018 Tesettür Giyim Modasında Neler Olacak?

 

            2017 tesettür giyim modasında olduğu gibi 2018 sonbahar- kış modasıda çok renkli ve şık geçecek. Tesettür gömleklerde özellikle fular yaka modeller göz dolduracak. Fular yaka gömlek modelleri hem şıklığı hem de zarifliği ile bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz sağlamaya yardımcı olacaktır. Tesettür mont modasında ise kapitone modeller şık görünümleri ile mağazalarda yerini alacak.

 Çiçek Desenler Daha Çok Tunik Ve Elbise Modellerinde Kendini Gösterecek

            Tesettür giyim modası her geçen yıla göre daha renkli ve cıvıl cıvıl üretimler gerçekleştirmektedir. Çift renk kullanımı özellikle kapitone modeller de eskiye oranla daha cesur ve değişik tasarımlar kullanılacaktır. Tesettür giyim parçalarında özellikle tesettür elbise ve tesettür tunik modellerinde daha çok çiçek desenleri yer alacak. Dış giyim parçası olan pardesü ve kap modellerinde ise çok fazla bir değişim olmayacak. Pardesü ve kap modellerinde geçen senelerde olduğu gibi çoğunluk ile tek renk modası hakim olacaktır. Bunun yanı sıra renkli pardesü ve kap modelleride mağazalarda yerini alacak. Diğer dış giyim ürünü olan feracelerde ise pullu detaylar, yarasa kol ve değişik desenler ilk göze çarpan modeller arasında yerini alacak. Bunun dışında çiçek desenleri de ferace modellerinde kendini göstererek şık bir görünüm sağlayacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.