2018 Modası Nedir?

2018 Modası Nedir?

12 Mart 2018

Her ne kadar modanın insanın kendine yakışan şeyi giymesidir denilse de, moda yıldan yıla ve mevsimden mevsime değişiyor. Her yıl yeni bir renk yeni bir desen karşımıza çıkıyor. Ve bu renk ile desenlerin birçok uyarlanmasıyla karşılaşıyoruz. Bir dönem pastel tonlar öndeyken diğer dönem tamamen farklı siyah beyaz ağırlıklı şeyleri görüyoruz. 2018 yılında ise ne pastel renkler ne de siyah beyaz tonları moda. Bu sene eski! Evet hem de öyle böyle değil baya eskileri görüyoruz. Yakalı trikolar, kloş etekler, farklı sweetler ve ince kısa montlar. Tabi sadece modeller ve renkler değil desenler de aynı şekilde eski. Ürünler üzerinde fazlasıyla büyük detaylar ve birbirine zıt renkler görmek mümkün. Yani kısaca rüküşlüğün şıklığı bu sene yakalanmaya çalışılıyor.

 

 Bu Senenin Ayakkabıları

 

            Bu sene ayakkabıdan çok çorap konuşulacak gibi. Ayakkabının modeli ne olursa olsun renkli ve desenli çoraplar göze çarpıyor. Hatta ince topuklu ayakkabı modellerinin bile çorapla kombinlenmiş halini görmek mümkün! Daha önce söylense asla yapmam diyeceğimiz şeyler bu sene gözümüzün önünde duruyor. Spor ayakkabılarda ise geçmiş senelerde çorap modasına rastlamış olsak bile bu seneki çoraplar farklı! Daha renkli renk yetmiyormuş gibi bir de simli. Bu görünüm oldukça iddialı kabul edilmeli tabi. Ayakkabılar daha kalın topuklu feminen çizgi bu seneden devam ediyor. Parmak ve topuk pencereleri siyah renkli modeller de tercih edildiği kadar renkli modellerde de tercih edilmiş.

 

 Bol Parçalar

 

            Bu sene her şey bol. Pantolon paçaları sweetler...Tabi büyük şeyler bir yandan da rahatlığı sağlamıyor değil. Bu sene eteklerin üzerine de büyük kazaklar gelmiş. Ancak kilolu kişilerin bu tarz için uygun olduğu söylenemez. Kadife kumaşla bile bol tercih edilmiş.

 

 Dış Giyim

 

            Kabanlar bu sene oldukça moda. Klasik arzda kombinlenen kabanlar bu sene daha spor tarza dönüş yaptı. Bu dönüşü daha hafif kumaşlar ve bel kemerleri ile gerçekleştirdi. Ayrıca şişme montların unutulduğunu da sanmayın yine varlar. Ama renkler farklı tabiki. En başta da dediğimiz gibi eskiye dönüş burada da mevcut. Ne diyelim doğru parçaların kombinlenmesi ümidiyle.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.