2018’ İn En Trend Tesettür Tunikleri Nelerdir?

2018’ İn En Trend Tesettür Tunikleri Nelerdir?

15 Kasım 2018

Tunik özellikle tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Özellikle tesettürlü kadınların tesettür tunik kıyafetini sevmelerinin birçok nedeni vardır. Bu nedenlere bakılacak olunursa tunik modellerinde son yıllarda oldukça şık modellerin yer alması ve şıklık ile birlikte rahatlık sunması tesettürlü kadınların tunik seçimlerini etkilemiştir. Her yıl yenilenen tuniklerde bu yılın trend modelleri şu şekilde açıklanabilir.

 

 Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

 

 Uzun Önden Yırtmaçlı Tunik Modeli

 

            Önden V şeklinde gelen yırtmaç ve ayak bileklerine kadar uzanan boyu ile dikkat çeken bir model olan uzun önden yırtmaçlı tunik arkadan bakıldığında elbise görünümü veren bir modele sahip. Önde bulunan yırtmacı sayesinde hem elbise hem de tunik havası vermektedir.

 

 Cepli Pullu Tunik Modeli

 

             Bu yılın en trend tesettür tunik modelleri arasında yer alan cepli pullu tunik modeli, arkası dize kadar uzanan ve ön kısmı oval gelerek daha kısa bir görünüm veren ve sağ yan cebinde pullu bir cebe sahip olan şık bir modele sahiptir. Bu tunik modeli kadınların hem daha şık hem de daha zarif görünmelerini sağlamaktadır.

 

 Yakası Püsküllü Kolları Pileli Tunik Modeli

 

             Yakası oval büzgülü gelen ve yakasından sarkan püskülleri bulunan bu model farklı bir tarz sunmaktadır. Kolları pileli ve bilekte biten bu model sayesinde kadınlar tarz bir görünüm kazanacaklardır.

 

 Kolu Püsküllü Tunik Modeli

 

            Bu tesettür tunik modeli kol bitiminde şık püskülleri bulunan ve diz üstüne gelen bir modele sahip. Yakasının sade tasarlanmış olması nedeniyle bu model ile kullanılacak şık bir kolye kıyafete zarif bir görünüm katacaktır.

 

 Şifon Detaylı Tunik Modeli

 

            Uzun tunik giymekten hoşlanan tesettürlü kadınlar için bu model ideal bir yapıya sahiptir. Arka kısmı dizin biraz daha aşağısına kadar uzanan ve ön bölümü oval şekilde diz kısmına kadar kısalan bir tasarıma sahiptir. Tuniğin boy ve kol kısımlarında yer alan ince şifon kumaş bu tunik modelini daha zarif bir hale getirmektedir.

 

 Püsküllü Nakışlı Tunik Modeli

 

            Bu tarz tesettür tunik modeli nakış işlemeleri seven kadınlar için ideal modeller arasındadır. Yakasında yer alan nakış ve püsküller ile oldukça havalı bir görünüm yaratan bu tunik modelinin kol bilek kısımlarını lastik kesimi tamamlamaktadır.

2018 yılı modasının en trend tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.