2017 Uzun Elbise Trendlerine Göz Atın!

2017 Uzun Elbise Trendlerine Göz Atın!

26 Mayıs 2017

Elbiseler hayatımızın her anında yanımızda yer alan kurtarıcılarımız. Hem seçenek çokluğu, hem her zevke hitap etmesi hem de hemen her iklim koşulunda giyilebilmesi ile biz kadınların vazgeçilmezi. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken siyah elbisenizi şimdilik bir yana bırakın ve abiyeden günlüğe, ofis kıyafetinden davet şıklığına dek 2017 uzun elbise trendlerine göz atın!

 

 2017 davet gecelerinin en gözde uzun elbise modelleri hangileri?

 

            Özel davetler, düğünler ve çok güzel görünmek istediğiniz gecelerde, şıklığı yakalamak ve hafızalarda yer almak için 2017 yılının en trend uzun elbise modellerine göz atmaya ne dersiniz? Çift parça görünümlü uzun elbise modelleri bu senenin abiye seçimlerinde büyük bir paya sahip olacak. Altı çizgili, üzeri tek renk modeller kadar, üstü dantel etek kısmı tafta ya da saten ile oluşturulmuş parçalar da yazın davet gecelerinde tercih edilecek. Ayrıca taşlarla alt ve üst kısmı arasında geçişler sağlanan tek renk uzun elbise modelleri de gecelerin şıklığına eşlik edecek. Tek renk uzun abiye elbiselerde trendleri belirleyecek bir etken de işlemeler. Elbiselerin üst kısmından başlayıp etek uçlarına dek uzanan şık işlemeler kadınların abiye seçimlerinde başrol oynayacak.

 

 Maksimum ofis şıklığı isteyenler 2017'de hangi modelleri tercih etmeli?

 

            Ofis şıklığı için özellikle havaların ısınması ile bolca tercih edilecek uzun elbise modelleri arasında toprak renkleri ön plana çıkacak. Haki yeşil, açık kahve, bej gibi nötr renklerden ve keten gibi doğal kumaşlardan imal edilen uzun elbiselere yoğun çalışan kadınların şıklığının en büyük yardımcısı olacak. Babetlerle kombinlenen bu kıyafetler ofis ortamında hem konforlu olmanın hem de iyi görünmenin anahtarı olacak.

 

 Plajlarda uzun elbise modası devam edecek mi?

 

            Bu sene plajlarda yine uzun elbiselerin hakimiyeti hissedilecek. İncecik kumaşlardan yapılmış, bol desenlerle bezeli uzun elbise modelleri ile bohem bir havaya sahip olacak kadınlar, plajlarda sık sık karşımıza çıkacak. Kadınların deniz ve havuz sonrası hemen ve kolaylıkla üstüne geçirerek tüm gün boyunca şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan elbiselerde püsküller, renkli kumaş parçalarından işler, etnik işlemeler de bolca kullanılacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.