2017-2018 Kışına Damga Vuracak Moda Akımları Nelerdir?

2017-2018 Kışına Damga Vuracak Moda Akımları Nelerdir?

23 Ekim 2017

            Sezon koleksiyonlarının mağaza vitrinlerindeki yerini almasıyla beraber kış moda akımları da kendini göstermeye başladı. Resmi kıyafetlerdeki ciddi kalıpların yanı sıra parçalı giyim trendi de kendini hissettirirken, ofis sınırlarının aşan kombinler fark yaratmayı başarıyor.

 

 Bele Vurgu Yapan Tasarımlar

 

            2017-2018 kışında bele vurgu yapan tasarımlar dikkat çekiyor. Ayakkabı ve çanta modellerinde gözle görülür şekilde büyüyen kalıplar, renk tercihleriyle de kış mevsiminin geldiğini gösteriyor. Modada uzay çağını andıran kombinlerle moda defilelerinde ilgi çekmeyi başaran markalar, kullandıkları lame aksesuar seçenekleriyle günlük yaşamı heyecanlandırıyor.

 

            Denim kıyafetlerin yine denimlerle birleştiği 2017-2018 moda dünyasında spro tutkusunu günlük hayata taşımaya çalışanların çabası da dikkat çekiyor. Gösterişli kesimlere sahip olan kürklü detaylar, sıcak ve neşeli bir ortam yaratarak soğuk kış günlerini ısıtmaya hazırlanıyor. Hayal gücünü zorlayacak şapka tasarımları bu sezonun en dikkat çekici aksesuarları arasında sayılabilir.

 

 Işıltılar, Pullar, Payetler ve Lame Detaylar

 

            Podyumlardan mağaza vitrinlerine ve reyonlarına kadar uzanan ışıltılı kış koleksiyonu kadınların kendilerini iyi hissetmesi için şekilleniyor. Ceketten çoraba, çantadan kazağa, eldivenden pantolona kadar her bir parçada dikkat çeken ışıltı detayı, maskülen parçaların feminen detaylara bürünmesini sağlıyor.

 

            Bele oturan ceketler, bol kesim pantolonlar, esprili çoraplar ve rahat spor ayakkabılar sezon modasının en belirleyici yenilikleri olarak görülebilir. Çorap çizmeler her türlü kombinle rahatlığın sınırlarını zorlarken, desenli çoraplarla uyum sağlayan ayakkabı tercihleri de salaş kombinlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

 File Bu Sezonda Kullanılıyor

 

            Tül bluzların kombinlendiği dantelli iç çamaşırlar, yırtık bol pantolonların içinden çıkan farklı büyüklüklerdeki file çoraplarla bütünlük kazanıyor. Fırfırlı kollar, etekler, gömlek yakaları ve kol manşetleri 2017-2018 kış moda detayları arasında ekoselerle birleşerek yaratıcılığın ön plana çıkmasını sağlıyor. Modern olduğu kadar da çarpıcı desen, renk ve kesimlere sahip olan gömlekler şortlar, kadife pantolonlar, kumaş ve dar kesimler ve jeanlerle mükemmel uyumu yakalıyor.

 

            Bu kışın gömleksiz geçmeyeceğini bilmesi gereken hanımlar dolaplarında mor ve kırmızı rengin her tonuna yer açmaya başlayabilirler. Renklerin gücünün her aşamada net bir şekilde hissedildiği akımlarla soğuk kış günleri renklenebilir. İçinizi ısıtacak kombinlerle kendi tarzınızı dışarı yansıtabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.