2016 Tesettür Gömlek Modelleri

2016 Tesettür Gömlek Modelleri

11 Mayıs 2016

Günlük giyimin vazgeçilmezlerinden biri olan gömlekler iş yaşamında da muhafazakar hanımların öncelikli tercihi oluyor. 2016 tesettür giyim modasında çok daha fazla ön plana çıkan tesettür gömlek modelleri yüzlerce farklı görünüm eşliğinde dolaplarınızı süsleyecek. Kapalı bayanların giyim tercihlerinde önemli bir yere sahip olan gömlekler aynı zamanda sıcak yaz günlerinde de en ideal tercih olabiliyor.

Okulda, işyerinde ya da arkadaş toplantılarında da kullanabileceğiniz gömlekler ile pek çok farklı kıyafet kombini yapabilirsiniz. Hanımların rahat kullanımıyla da tercih ettiği bu tasarımlar çok sayıda farklı renge sahip olabiliyor. Ayrıca kendinden desenli kumaşlardan dikilmiş olan gömlekler de şık ve modern bir görünüm sergilemenizi sağlayabiliyor. 2016 için özel olarak tasarlanmış gömlek çeşitlerini, sitemizde gayet uygun fiyatlar eşliğinde bulabilirsiniz.

Tesettür Gömlek Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gömleklerde beden seçimi önemli bir detaydır. Vücudunuzu sıkarak rahatsızlık vermeyecek ancak üzerinizde de çok bol bir görünüm sergilemeyecek bedenleri tercih etmelisiniz. Kapalı giyimde kısa kollu gömlek içerisinde uzun kollu bir penye giymek, şık bir görünümden uzaklaştırabiliyor. Bu yüzden uzun kollu gömlekler tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Yeni sezonda yarasa kollu tesettür gömlek modelleri bir hayli revaçta. Yarasa kollu modeller gün içerisinde çok daha rahat hareket etmenizi sağlayabilir. Ayrıca n bölümü fırfır detayları ile hareketlendirilmiş olan gömlekler her dönem olduğu gibi bu sezonda da yine etek ve kumaş pantolonların vazgeçilmez kombin arkadaşı olacak. Fırfırlı gömlekler resmi bir görünüm kazanmanızı da sağlayacaktır.

Fiyonklu Gömlekler Kullanımda Rahatlık Sunar

Fiyonk detayları muhafazakar giyim ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Siz de bu detayı seçtiğiniz fiyonklu gömlek ile kıyafetinize kazandırabilirsiniz. Fiyonklu gömlek modelleri boyun bölgesini de bir miktar kapatarak eşarp ya da şalın altından boyunun görünmesini önleyebilir. Bu yönüyle de hanımlar için rahat kullanılan gömlek kesimleri arasında yer alır.

Dize kadar uzanan gömlek modelleri yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kemer ve uzun kolyeler ile kombinlenebilme özelliğine sahip olan uzun gömlekler hem pantolon hem de etek modelleri ile bir arada kullanılabilir. Özellikle hafif dar kesim olan renkli pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.